ההבדל בין אינטרנט לווייני ל-DSL

/
/
/
76 Views

מהו אינטרנט לווייני? קבלת אינטרנט במהירות גבוהה דרך לוויין נקראת אינטרנט לווייני. אינטרנט לווייני מהיר הרבה יותר מאינטרנט DSL או כבלים. ניתן לגשת לאינטרנט לווייני גם בפינות נידחות של הארץ. הם קלים להתקנה ולתפעול. מהירות האינטרנט גבוהה יותר מ-DSL או אינטרנט בכבלים. אינטרנט לווייני נקרא גם חיבור אינטרנט מהיר ברק. אתה יכול להוריד קבצים כבדים בזמן מהיר ואפילו להאזין לרדיו מקוון ללא הפרעה. מהירות האינטרנט קבועה ואינה משתנה.

מה זה DSL? הצורה המלאה של DSL היא Digital Subscriber Line. אינטרנט DSL מהיר יותר מאינטרנט בכבלים. זהו חיבור לאינטרנט בפס רחב וניתן להעלות ולהוריד קבצים במהירות. הנקודה החשובה ביותר היא שאינך דורש שום כבלים חדשים כדי להיות מחוברים לאינטרנט DSL. אתה יכול להתחבר בו זמנית דרך קווי הטלפון לגישה לאינטרנט ולקבל ולבצע שיחות גם כן. אינטרנט DSL מהיר הרבה יותר מאינטרנט בחיוג. בזמן שאתה בוחר בחיבור אינטרנט DSL, אתה מקבל מודם DSL לחיבור לאינטרנט.

ההבדלים בין אינטרנט לווייני ל-DSL:

· אתה יכול להישאר מחובר לאינטרנט תמיד בעזרת אינטרנט לווייני. שירות האינטרנט הלוויין מספק גישה לאינטרנט דו כיוונית, המספקת מהירות אינטרנט ללא תנודות ברוחב הפס. בעוד באינטרנט DSL, מהירות האינטרנט אינה קבועה.

· אינטרנט לווייני אינו דורש חיבור כבלים או טלפון ענק כדי לגשת לאינטרנט. מהירות האינטרנט היא גם קבועה שכן אינטרנט לווייני משתמש באינטרנט במהירות גבוהה דו כיוונית. באינטרנט DSL מהירות האינטרנט תלויה בחוטי הטלפון ובמקרה שיש תקלת כבלים כלשהי, האינטרנט ה-DSL שלך יפסיק לעמוד. ככל שהאיכות של כבל הטלפון שלך טובה יותר כך מהירות האינטרנט שלך טובה יותר.

· ניתן לגשת לשירות אינטרנט לווייני בכל מקום ובכל זמן. אתה יכול להשתמש באינטרנט לווייני אפילו במקומות מרוחקים. ניתן לגשת לאינטרנט DSL היכן שיש קווי טלפון.

· מהירויות ההורדה של קבצי אודיו ווידאו חלקות בעוד שבאינטרנט DSL לוקח לקבצים הרבה זמן להוריד.

· אם אתה שוהה בעיר או באזור כפרי המהירות של ה אינטרנט לווייני יהיה זהה בעוד עם אינטרנט DSL המהירות תהיה גבוהה אם אתה נמצא ליד המשרד הראשי של ספק שירותי ה-DSL. ככל שאתה נמצא רחוק יותר מהמשרד הראשי של ספק שירותי ה-DSL כך מהירות האינטרנט נמוכה יותר.

פתרון האינטרנט הטוב ביותר: עם שיפור הטכנולוגיה מיום ליום, הביקוש לאינטרנט עם רוחב פס מהיר יותר ומהירויות הורדה גדל וזה בתורו הוביל לאינטרנט לווייני. עם אינטרנט לווייני אין כבלים ואין טרדות לחיבור לאינטרנט ולהתקנה. חיבור אינטרנט לווייני אמין יותר מחיבור DSL או חיבור לאינטרנט בחיוג. אם אתה מרגיש שיש צורך בשינוי חיבור האינטרנט שלך, אז בחירה בחיבור לאינטרנט לווייני תהיה הפתרון האידיאלי.Source by Paul Cris

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved