הגידול באנשים הניע 24 אתרי אינטרנט של חדשות וחדשות חדשות

/
/
/
26 Views

היו אתרים/מושגים דומים אבל אלה התבססו על טכנולוגיות קודמות, בדרך כלל הטלפון הנייד שמשתמש ב-MMS, הם מעולם לא יכלו לספק את השירות המקיף המוצע כעת על ידי אתרי חדשות האינטרנט הטכנולוגיים החדשים יותר.

טכנולוגיית טלפון נייד

בעוד שטלפונים ניידים הצליחו לשלוח חדשות ותמונות, למשל הצונאמי בתאילנד, רשת הטלפונים הסלולריים לא יכולה להתמודד עם נפח התעבורה במהלך אירוע כזה. הרשתות היו מוצפות באנשים שניסו להתקשר לחברים או קרובי משפחה כדי לראות אם הם בטוחים.

בתקופה מאוד של ההפצצות בלונדון, רשתות הטלפונים הניידים לא הצליחו להתמודד והמצב החמיר על ידי אנשים שלחצו ללא הרף על חיוג חוזר.

רשתות טלפון מצפות לנפח מסוים של תעבורה בהתבסס על מספר האנשים שנרשמו לאותה רשת; האינטרנט עובד על עיקרון שונה ולכן אינו מפסיק לתפקד ביעילות בתקופה של תקשורת מוגברת.

חדשות מרעישות

לא ניתן לשפר את המהירות שבה חדשות מובילות מגיעות לאינטרנט מכיוון שלוקח רק כמה דקות למשתמש/כתב לשלוח חדשות ב-3 שלבים פשוטים:

1. לחץ כדי לכתוב ולדווח על חדשות

2. הוסף סרטונים, תמונות ותגים

3. היכנס או הירשם כדי להגיש

הסיקור של אתר חדשות אינטרנט מבוסס בריטניה הוא בדרך כלל:

  • לונדון ודרום מערב
  • N אירלנד
  • צָפוֹן
  • צפון מזרח
  • צפון מערב
  • סקוטלנד
  • וויילס
  • דרום מערב
  • מידלנדס
  • סיקור אירופי ועולמי.

ייתכנו גם כרטיסיות אחרות לחדשות נסיעות, בידור, ספורט, עסקים, פוליטיקה, טכנולוגיה. אתרים חדשים המשתמשים במערכות ניהול תוכן כמו דרופל (בשימוש הבית הלבן) יכולים להתמודד בקלות עם כמויות עצומות של מידע.

חדשות מכל מדינה בעולם ניתן להעלות לאתר בקלות ובמהירות כמו חדשות אזוריות, והמשתמש יכול לקרוא את החדשות שבהן הוא מתעניין בלחיצת כפתור.

זאת בניגוד לחדשות 24 שעות ביממה בטלוויזיה, שבהן הצופה צריך לראות חדשות שאולי אינן רלוונטיות עבורו בזמן שהם ממתינים לחדשות שהוא מעוניין בה. אם הוא מכוון לאותו ערוץ חדשות 24 שעות 30 דקות מאוחר יותר, הם עשויים לשים לב שחלק מהחדשות נמצאות במעין לופ, והם צריכים לצפות באותו סיפור שוב, למרות שהם לא היו מעוניינים בו בפעם הראשונה.

חדשות 24 שעות, האייפד ומכשירי אינטרנט ניידים

האינטרנט הוא כעת המדיום הטוב ביותר לחדשות 24 שעות ביממה בגלל השימוש הנרחב יותר ויותר במכשירי אינטרנט ניידים. דוגמאות לכך הן Ipad, מחשבי טאבלט, מחשבים ניידים והדור האחרון של טלפונים ניידים עם גישה מהירה ויעילה לאינטרנט.

איש המקצוע הצעיר של היום משתמש יותר ויותר באתרי חדשות באינטרנט בבית ובעבודה. הם יכולים להתקרב במהירות לפריטים של חדשות, עסקים או נסיעות ואז לעבור לפריט הבא בלוח הזמנים העמוס שלהם.

סיכום

כאשר מספר גדול של צרכנים קנו והשתמשו בטלפונים ניידים, בנוסף לקווים הקבועים שלהם או כחלופה לקווי טלפון קבוע, זה השפיע על האופן שבו אנו מתקשרים. צפוי שככל שמספר גדול של צרכנים קונים ומשתמשים במכשירי אינטרנט סלולריים בנוסף או כחלופה ל'קו הקבוע' שלהם (פס רחב או רשת בעבודה / אוניברסיטה), יהיה שימוש מוגבר באנשים מצליחים מאוד המופעלים 24 שָׁעָה חדשות מרעישות אתרי אינטרנט.Source by David Maratos

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved