האם Wi-Fi Pocket מתאים לך?

/
/
/
26 Views

אחד החידושים האחרונים בטכנולוגיית האינטרנט כיום הוא Wi-Fi בכיס. בדיוק כמו המודם הרגיל שלך בבית, הוא מתחבר לאינטרנט באופן אלחוטי, אבל ההבדל היחיד הוא שמדובר במכשיר קטן ונייד שתוכל להכניס לכיס בכל עת. זה גם דורש כרטיס SIM המחבר אותך לכל מגדל של ספק שירותי הטלקומוניקציה שלך כדי לתת לך גישה לאינטרנט. ובדיוק כמו הנתב הרגיל שלך, הוא מאפשר לך לגשת לאינטרנט באמצעות הטלפון החכם, הנייד, המחשב השולחני או הטאבלט שלך.

היתרונות של Pocket Wi-Fi

למכשיר Pocket Wi-Fi יש כמה יתרונות לסוגים אחרים של חיבור לאינטרנט. לא, זה לא יכול להציע לך מהירות אינטרנט מהירה כמו שהכבלים או ה-DSL שלך יכולים לספק, אבל יש מצבים מסוימים שהאפשרות הזו היא הטובה ביותר עבורך. אחד היתרונות העיקריים של מכשיר זה הוא שהוא מאפשר גישה לאינטרנט למספר מכשירים התומכים ב-Wi-Fi שיש לך בבית. בניגוד למקל הפס הרחב הרגיל שמוגבל לכל מכשיר שהוא מחובר אליו, מכשיר זה יכול לספק גישה לאינטרנט לעד 5 מכשירים בו-זמנית. יתרון נוסף של טכנולוגיה זו הוא שהיא מעניקה לך גישה לאינטרנט 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, היכן שאתה נמצא ובכל מה שאתה עשוי לעשות. אפשרות זו מוצעת על ידי האינטרנט 3G של הטלפון שלך, אבל במקום לצרוך את נתוני הטלפון שלך באמצעות 3G, אתה יכול פשוט לחבר את הטלפון שלך ל-Wi-Fi בכיס וליהנות מגישה לאינטרנט ללא הגבלה מבלי לדאוג לגבי האשראי בטלפון שלך.

מי מועמד טוב ל-Pocket Wi-Fi?

מי שלא יכול להתקין אינטרנט בבית – טכנולוגיה זו היא האפשרות הטובה ביותר עבורך למקרה שאינך יכול להתקין חיבור ADSL או כל סוג אחר של חיבור לאינטרנט בביתך.

אלה שתמיד בדרכים – אם אתה אדם עסוק ותמיד יוצא לנסיעות עסקים, הטכנולוגיה הזו מושלמת עבורך מכיוון שהיא מעניקה לך גישה ל-World Wide Web בכל זמן ובכל מקום. זה אומר שאתה יכול לשלוח אימיילים, להתחבר לסקייפ ולתקשר עם הלקוחות והקולגות שלך בכל מקום שבו אתה נמצא.

בשורה התחתונה

ל-Wi-Fi בכיס יש חלק משלו של חסרונות וייתכן שהוא לא תמיד אפשרות החיבור לאינטרנט הטובה ביותר עבורך. שלא כמו אינטרנט בכבלים או DSL, זה עשוי להיות קצת יותר איטי ואיכות החיבור עשויה להיות פחות טובה. עם זאת, אין ספק שהפתרון השימושי הזה הוא הבחירה המושלמת עבור כל מי שרוצה לקבל גישה לאינטרנט ללא קשר לזמן ולמיקום.Source by Dave E Carter

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved