בואו נחקור כמה מהחסרונות של השימוש ב-ADSL

/
/
/
28 Views

ADSL הופך במהירות לשיטה הסטנדרטית של גישה לאינטרנט בפס רחב, כשהצמיחה שלה עולה בהרבה על זו של כבלים. עם זאת, יש כמה חסרונות ל-DSL שאתה צריך להיות מודע אליהם.

החיסרון הראשון הוא שתמחור ADSL יכול להיות מאוד משתנה – לא רק בין ספקיות אינטרנט, אלא בתוך אותו ספק שירותי אינטרנט באזורים שונים. הסיבה לכך היא שרוב ספקיות האינטרנט התקינו רק ציוד משלהם במספר מצומצם של מרכזיות מקומיות, והן ממשיכות למכור מחדש שירותים סיטונאיים עבור אחרים. זה יכול לעתים קרובות להכפיל את המחירים המפורסמים של ספקי האינטרנט! אלא אם כן אתה מבין מה קורה, המצב יכול להיות מאוד מבלבל, וספקי האינטרנט מתאמצים מעט להסביר את זה ללקוחות שלהם.

אם אתה רחוק ממרכזיית הטלפון, מהירות חיבור ה-ADSL שלך עלולה להיפגע, שכן ADSL מושפע מאוד מהמרחק הפיזי. ככל שהוא צריך לנסוע רחוק יותר, כך הוא נהיה חלש יותר. עובדה זו הופכת את ADSL למאוד לא מתאים לשימוש באזורים כפריים, שבהם הוא לרוב אינו זמין.

ADSL מושפע גם מכמה אנשים אחרים משתמשים בקו שלך. באזור עמוס, בשעות השיא, עשויה להיות האטה ניכרת, במיוחד אם לשכנים שלך יש גם ADSL ולשניכם יש חיבורים במהירות הגבוהה ביותר.

החיסרון של ADSL ספציפית, בהשוואה לצורות אחרות של DSL, הוא ש-ADSL מוריד הרבה יותר מהר ממה שהוא מעלה. אם אתה שולח קבצים לאנשים לעתים קרובות, או שאתה רוצה לארח אתר דרך החיבור שלך, זה יכול להיות חיסרון גדול, שכן תידרש לשדרג לשירותים העסקיים היקרים יותר כדי לקבל מהירות העלאה ראויה.

חיסרון נוסף של ADSL הוא שאתה חייב להיות בעל קו טלפון מסורתי, כלומר, אתה לא יכול לנצל קווי טלפון זולים יותר בכבלים או טלפוניה אינטרנטית במקום. זו יכולה להיות עלות קבועה גדולה יחסית בכל חודש, ולעתים קרובות הופכת את הכבלים לבחירה כלכלית יותר כשמדובר בהסתכלות על שירות טלפון, טלוויזיה וגישה לאינטרנט יחד כחבילה.Source by John Gibb

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved