אתרי אינטרנט לנייד: מגמת האינטרנט הגדולה הבאה

/
/
/
34 Views

אתרים לנייד: הדבר הבא באמת באינטרנט.

אחסון אתר אינטרנט כבר מזמן הכרחי עבור בעלי עסקים. כיום, קיום אתר סלולרי הוא הטרנד החדש והכרחי על מנת להתחרות.

אם אתה טיפש מספיק כדי להתעלם מזה, אני מבטיח לך שלא תאהב את התוצאות.

עובדה שהמחשב האישי הולך בדרך של הקלטת 8 רצועות. ומה מחליף אותו? מכשירים ניידים כף יד: טלפונים חכמים, אייפד, קינדלס ועוד ועוד. קחו זאת בחשבון, לכולם יש טלפון נייד ועד לשנה הבאה, יותר ממחצית מהטלפונים האלה יהיו מכשירים ניידים חכמים. כמו כן, כיום יותר מ-20% מהתנועה באינטרנט מגיעה ממכשירים ניידים, אך לפחות מרבע מהעסקים הקטנים יש אתר אינטרנט לנייד.

לכן, אם בכלל אכפת לך מכמה כסף אתה מרוויח, זה קריטי לחלוטין שיהיה לך אתר לנייד בנוסף לאתר הדסקטופ שלך.

יותר ויותר לקוחות יהיו לקוחות ניידים.

כמחצית מכלל המבוגרים בארה"ב משתמשים בטלפון חכם ומספר זה הולך וגדל מדי יום. בשנים הקרובות, יותר אנשים ישתמשו במכשירים הניידים שלהם כדי להיכנס לאינטרנט מאשר ב-PC או Mac שלהם. אם הלקוחות שלך מחפשים וקונים באמצעות מכשיר נייד, העסק שלך צריך להיות נייד גם כן. כשזה מגיע למהפכת המובייל, אתה צריך להסתגל או לצאת מהעסק.

הנייד הוא המקום שבו האקשן נמצא!

לאנשים יש את הטלפונים החכמים שלהם כמעט כל הזמן. גוגל ערכה מחקר שהראה שיותר מ-80% ממשתמשי הטלפונים החכמים משתמשים במכשיר שלהם כדי לחקור עסקים מקומיים ויותר משלושה רבעים מהאנשים האלה מתקשרים או מבקרים בעסק הזה תוך יום. כאשר אנשים מוכנים לפעול, הם משתמשים בטלפונים הניידים שלהם כדי להשפיע על ההחלטות שלהם. העסק שלך צריך להיות איפה שהאקשן נמצא. יותר ויותר – זה נייד.

לקוחות מצפים ממך להיות נייד.

כאשר לקוחות מבקרים באתר שלך באמצעות מכשיר נייד, הם מצפים שהוא יהיה מותאם לנייד. הם רוצים דרך מהירה וקלה לבדוק את המוצרים, השירותים שלך, לקנות משהו, למפות את מיקומך או למצוא את מספר הטלפון שלך. המציאות היא שאתר שאינו נייד בדרך כלל נראה נורא במכשיר נייד. קשה לנווט ולאתר מידע. גוגל גילתה ש-79% מהאנשים שחושבים שאתר קשה לשימוש במכשיר הנייד שלהם, יוותרו ויחפשו אתר אחר, ככל הנראה, אחד מהמתחרים שלכם.

אתר אינטרנט לנייד נותן לך יתרון תחרותי.

יותר מ-50% ממשתמשי הטלפונים החכמים אומרים שהם נוטים פחות לתקשר עם חברה שמציגה חוויית סלולר גרועה, אך ל-75% מהעסקים הקטנים אין אתר אינטרנט לנייד. 67% מהמשתמשים במובייל אומרים שאתר ידידותי לנייד מעלה את הסיכוי שהם יקנו מוצר או שירות. רוב הסיכויים שאם תבנה את אתר האינטרנט שלך לנייד עכשיו, תנצח את המתחרים שלך עד הסוף ותגביר את המכירות שלך.

לקוחות בודקים אותך עם המכשירים הניידים שלהם.

שלושה רבעים ממשתמשי הטלפונים החכמים מקבלים החלטות רכישה על סמך מחקר שהם עושים עם המכשירים הניידים שלהם. המקור למידע המחקרי הזה נמצא לעתים קרובות באתר האינטרנט של העסקים לנייד ו-50% מהחיפושים בנייד מובילים ישירות לרכישה. חשוב מתמיד שיהיה אתר סלולרי המספק מידע עשיר על העסק שלך, אחרת אתה בלתי נראה למשתמשים בנייד.

נייד הופך במהירות לדרך שבה אנשים מעדיפים לקנות.

יותר ויותר צרכנים משתמשים במכשירים הניידים שלהם כדי לקנות ולקנות. בשנה שעברה צרכנים הוציאו יותר מ-20.7 מיליארד דולר באמצעות הטלפונים החכמים שלהם. מספר זה צפוי לגדול ל-31 מיליארד בשלוש השנים הקרובות. ואותם קונים ניידים, בממוצע, מוציאים יותר מאנשים בקניות מקוונות עם המחשבים שלהם. אל תיתן למתחרים שלך לגנוב את הלקוחות היקרים האלה! קבל נייד ותפוס כל מכירה אפשרית.

אתר סלולרי יוביל לקוחות לעסק שלך ויגדיל את המכירות.

אם אתה מפרסם בכל מדיה, אתה צריך שיהיה לך אתר לנייד. מחקר של גוגל מראה שרוב משתמשי הטלפונים החכמים שרואים פרסומת עסקית לרוב יחפשו את העסק הזה במכשיר הנייד שלהם.

אתר אינטרנט לנייד יהפוך את כספי הפרסום שלך להרבה יותר פרודוקטיביים. בשורה התחתונה אתר מובייל טוב יוביל לקוחות לעסק שלך ויגדיל את המכירות. אתר סלולרי גרוע יאכזב את הלקוחות או הלקוחות הפוטנציאליים שלך ויעלה לך כסף. אז זה חובה מוחלטת להקים אתר לנייד.Source by Stephanie Rosendahl

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved