אינטרנט מהיר עם שירות אינטרנט T3

/
/
/
30 Views

חיבור T3 לאינטרנט או 'Trunk Level 3' מסוגל להעביר נתונים עד 44.7 מיליון סיביות לשנייה (mbps) באמצעות רוחב פס גבוה במיוחד השקול לכ-672 קווי טלפון רגילים בדרגת קול. חיבור T3, על ידי נחושת, דומה בטכנולוגיה ל-T1, אבל יש לו רוחב פס גדול יותר שדרכו הוא יכול להעביר נתונים אל ומאינטרנט במהירות גבוהה יותר. קו T3 או DS3 מלא שווה ערך ל-28 קווי T1 מבחינת העברת נתונים ליחידת זמן אך יש להתאים אותו בהתאם כדי להשיג תועלת מיטבית. מעגל T3 יכול להיות גם על ידי סיבים, וכך הם רוב מעגלי DS3 בימינו. שירות אינטרנט חלקי T3 הוא אידיאלי עבור לקוחות הזקוקים להעברת נתונים של יותר מ-6 מגה-ביט לשנייה (באופן אידיאלי במהירות של 10 מגה-ביט לשנייה או יותר) ופחות מ-45 מגה-ביט לשנייה של קו האינטרנט T3. הסיבה לכך היא הלולאה המקומית עבור מעגל T3, היא יקרה יותר ומבחינה כלכלית, זה לא הגיוני לקבל DS3 חלקי בפחות מ-6 מגה לשנייה. קו T3 משמש כמסלול רשת מרכזי על ידי חברות שמשתמשות ברוחב פס רב, ארגונים עסקיים גדולים ואוניברסיטאות עם העברת נתונים ברשת בנפח גבוה, תאגידים גדולים וארגונים ממשלתיים.

כמו חיבור לאינטרנט 'Trunk Level 1', קווי T3 נקראים לעתים קרובות קווי DS3 (Digital Signal Level 3), אשר מורכבים משני רכיבים – הלולאה הראשית או המקומית והיציאה. לולאות T3 ראשוניות או מקומיות יקרות יותר מלולאות T1 מכיוון שהן מאפשרות העברת כמויות גדולות יותר של נתונים בשל קיבולת רוחב הפס הגדולה שלה. קו T3 מורכב מ-672 ערוצים בודדים וכל אחד מהם יכול לשאת 64 Kbps. שירות T3 מכונה גם 'שידור דיגיטלי ברמה 3', מכיוון שהוא יכול לשדר כל שילוב של נתונים של יישומי אודיו וויזואלי. למעשה, מעגל T3 הוא מונח ספציפי שמשדר נתונים ב-64 kbps בכל אחד מ-672 הערוצים שלו בעוד ש-DS3 הוא מונח כללי המקיף מעגלים עם אותו רוחב פס. גם לקווי T3 וגם לקווי DS3 יש פוטנציאל לשאת 672x 64 Kbps או 44.7 מיליון סיביות לשנייה (mbps).

קו T1 משמש חברות קטנות ובינוניות והוא מסוגל להעביר קבצי טקסט, גרפיקה, צלילים ומסד נתונים באופן מיידי; ואילו קו T3 מתאים לכוח עבודה גדול שבו ניתן להעביר כמויות גדולות יותר של נתונים כולל קבצי וידאו ואודיו. במקרה של שירות T1, ייקח יותר זמן מחיבור T3 בהעברת קבצי אודיו ווידאו. דרך מודם או קו טלפון רגילים למגורים לא ניתן להעביר בו זמנית נתונים אודיו וחזותיים. כדי לשלוח או לקבל כל סוג של קבצים אודיו-ויזואליים גדולים או קבועים בצורה לא מעוותת, עליך להסתמך על שירות האינטרנט T3, המספק כמות עצומה של העברת נתונים אמינה, ללא הפרעות, ללא טרחה ובמהירות גבוהה.

לטכנולוגיית T3 יש שני יישומים בשימוש נרחב ברשתות ארגוניות – כקישור לאינטרנט וכאמצעי לצבירה של קווי T1 מרובים לנקודת גישה פיזית אחת. היישום הראשון פועל כערוץ יחיד בין שתי נקודות של שרת האינטרנט והאינטרנט. היישום השני הוא מערכת מתועלת, הפועלת בדיוק כמו שילוב של קווי T1. היישום השלישי, שהוא פחות נפוץ מהשניים האחרים, משמש לממשק אינטרנט T3 ישירות לבקר גישה מרוחק. והאפליקציה הזו עוזרת להמשיך 672 חיבורי חיוג בו-זמנית באמצעות קישור פיזי אחד. הבעיה בקווי T3 מבוססי נחושת היא שהוא לא עובד עם ממשקים אופטיים, בניגוד למעגל T3/DS3 מבוסס סיבים.

כדי לחבר משרד גדול של יחידים לאינטרנט הציבורי, עדיף להשתמש בקו T3 או בחיבור DS3 (Digital Signal Level 3) במקום שירותי רוחב פס אחרים. ספקי T3 מספקים לקוחות, שיש להם מספר צרכים של קווי T1 או שהם זקוקים לחיבור אינטרנט גדול כדי להעביר כמות עצומה של נתונים על ידי מתן חיבור T3. על ידי שימוש במספר קווי T1, אתה יכול לקבל מהירות וכמות גדולה של העברת נתונים וזה חסכוני יותר מקו T3 בדרך כלל, אבל אתה לא יכול לשדרג בקלות לחיבור DS3. חיבור חלקי T3 או DS3 זמין גם הוא, שהוא לא רק זול יותר משירות T1 מרובים למגה-ביט, אלא גם מבטיח כמות גדולה יותר של העברת נתונים במהירות גבוהה יותר. מכיוון שחיבור T3 צורך פחות זמן לשליחת נתונים דרך האינטרנט ו-VPN (רשת פרטית וירטואלית), הוא מפחית באופן ניכר את עלויות התקשורת ומגביר את הפרודוקטיביות גם בחברה.

קווי T3 משמשים בעיקר את ספקי שירותי האינטרנט (ISP) המחברים את לקוחותיהם לאינטרנט – רשת מקומית ורשת רחבה. על ידי הטמעת שירות T3 עם הידע הטכנולוגי העדכני ביותר, ספק T3 הביא מהפכה בתחום הטלקומוניקציה באינטרנט והקל את הדרך להעברת נתונים מנקודה לנקודה.Source by Alan Nguyen

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved