אינטרנט מהיר – איך להחזיר לאינטרנט מהיר בקלות

/
/
/
31 Views

זה נורמלי עבורנו לגלוש באתרים בחיי היומיום שלנו, ולכן יש צורך חיוני באינטרנט מהיר. אבל למרבה הצער, הרבה משתמשי PC מוטרדים ממהירות אינטרנט איטית בעת השימוש במחשב. מהירות האינטרנט האיטית תגרום במידה רבה ליעילות עבודה נמוכה יותר ותשוקה. צפו לבעיות של הרשת עצמה, אנו יכולים להתאמץ מהטיפים שלהלן כדי להחזיר לאינטרנט במהירות גבוהה ללא קושי.

להלן הסיבות הרגילות למהירות אינטרנט איטית ופתרונות מתאימים להחזרת האינטרנט המהיר.

1) מהירות איטית הנגרמת על ידי תולעים. למרות שתולעת אינה מדביקה או מטפלת בקבצים, היא מייצרת שיבוטים מעצמה. הוא ישתמש ביכולות ההעברה של המערכת כדי לנוע ממכונה למכונה כשהוא רוכב עליז כמו נווד שמח. ברצינות, התולעת יכולה לפתוח את פנקס כתובות הדואר האלקטרוני שלך, וברגע אחד, לשלוח שיבוט אחד לכל אחת מהכתובות הרשומות. בדרך זו, הרבה הודעות דוא"ל יעמדו בתור למסירה או להחזרה, מה שיגרום לעומס ניכר של עמוד שדרה כלשהו באינטרנט ומהירות אינטרנט נמוכה. אז כדי לקבל אינטרנט מהיר, יש לנו צורך בתזמון לעדכן את תוכניות האנטי-וירוס שלנו/ לשדרג ולהתקין תיקון מערכת/ להסיר את התקנת התוכניות הלא רצויות/ לכבות יציאות מיותרות.

2) יותר מדי חומות אש. זה נחוץ לנו כדי להגן על המחשב שלנו עם חומת אש אמינה. אבל זה יהיה מנוגד רק אם יותר מדי. אז כדי להחזיר את האינטרנט במהירות גבוהה, זכור ללכת אל התחל -> לוח הבקרה -> הוסף/הסר תוכניות כדי להסיר את חומות האש הלא רצויות.

3) משאבי מערכת לא מספיקים. אנו יודעים שלא משנה איזו תוכנית אנו מריצים, היא תדרוש כמות מסוימת של משאבי מערכת. ברגע שאין מספיק משאב מערכת, מהירות אינטרנט איטית תגיע באופן בלתי נמנע. אז נוכל להסיר כמה תוכניות לא רצויות ולנקות את קבצי הזבל חסרי התועלת של המערכת כדי לפנות כמה שיותר מקור מערכת. חוץ מזה, עלינו לפשט את פריטי האתחול כדי לטעון רק את מה שאנחנו צריכים בדיוק בעת הפעלת המחשבים.

4) רישום Windows פגום. ברגע שיש כמה פריטים לא חוקיים או פגומים שקיימים ברישום של Windows, הרבה שגיאות כמו שגיאות DLL, שגיאות מנהלי התקנים, שגיאות ActiveX, שגיאות קוד יצוצו שוב ושוב בעת הגלישה באתרי האינטרנט, כל אלו ישפיעו מאוד על מהירות האינטרנט. להיפך, רישום נקי וקומפקטי עוזר לא רק להגביר את מהירות האינטרנט, אלא רק לשמור על הביצועים והיציבות של המחשב האישי. אז זה הכרחי עבורנו לנקות את הרישום של Windows באופן בסיסי על מנת לקבל אינטרנט מהיר.Source by Daisy Wee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved