אינטרנט לוויני

/
/
/
32 Views

אינטרנט לווייני היא טכנולוגיה המספקת שירותי אינטרנט מהירים לצרכנים המשתמשים בלווייני תקשורת הנמצאים במסלול מעל כדור הארץ. סוג זה של חיבור לאינטרנט הוא פשוט מערכת שבה הנתונים במעלה הזרם (היוצא) והמורד (הנכנס) נשלחים מלווין ומגיעים למחשב שולחני או למחשב נייד. מנוי לשירות אינטרנט מסוג זה צריך אנטנת צלחת לווין מקלט משדר (מודם) הפועל בחלק המיקרוגל של ספקטרום הרדיו. מחשב המנוי, משדר בקשות לאנטנת צלחת לווין באמצעות המודם. לאחר מכן אנטנת הצלחת שולחת ומקבלת אותות מהלוויינים במסלול מעל קו המשווה. צלחת הלוויין חייבת לשמור על נוף ברור של השמיים הדרומיים אם היא ממוקמת בארצות הברית.

אנשים המתגוררים באזורים כפריים שבהם אין חיבורים של Digital Subscriber Line (DSL) וחיבורי מודם כבלים מועמדים לשירות לווייני. זה גם הפך לאלטרנטיבה יותר ויותר ישימה עבור מנויים עירוניים גם הזקוקים לאינטרנט מהיר עקב ההתקדמות הטכנולוגית. התקנה לוויינית תעבוד גם במקום שבו חסרים השירותים הבסיסיים ביותר כגון חשמל. כל עוד יש למשתמש גנרטור או אספקת סוללה שיכולה לייצר את החשמל הדרוש לתפקוד מערכת מחשב שולחנית, שירות לוויין דו-כיווני יצליח. אפשרות האינטרנט הדו-כיוונית לוויינית עוקפת את תהליך החיוג הדומה לחיבור אינטרנט של מודם כבלים. במקרה זה חומת אש היא הכרח כדי להגן מפני ניסיונות פריצה.

חיבור אינטרנט לווייני לאינטרנט נהדר לגלישה באינטרנט ולהורדת סוגים שונים של קבצים. זה יכול להוריד בהצלחה תמונות, קבצי קול ווידיאו קליפים. זה יכול לשמש גם בשילוב עם משחקי מחשב מקוונים. עבור מפתחי אתרים, שירות לווין יכול לשמש להעלאת קבצים לשרתים המארחים את אתרי האינטרנט. סוג זה של חיבור לאינטרנט מציע רוחב פס מספיק כדי לאפשר למנוי לעסוק במספר פעילויות באינטרנט מבלי שיהיו בעיות קישוריות.Source by Elijah Gardena

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved