אינטרנט לווייני – היתרונות והחסרונות

/
/
/
17 Views

הגעתו של אינטרנט לווייני בפס רחב הביאה לכך שלמאות אלפי אנשים יש כעת גישה לאינטרנט מהיר. לפני כן, לאלו המתגוררים באזורים כפריים ומרוחקים היה רק ​​חיוג לחזור עליו, שכן חיבורי כבלים הם פשוט בלתי מוכרים, וקווי DSL עדיין לא הגיעו לכל הארץ. חוץ מזה, חיבורי DSL תלויים בקרבה לספק השירות המרכזי – ככל שאתה רחוק יותר ממרכז זה, כך החיבור שלך יהיה פחות אמין. חיוג עדיין נותרה אחת השיטות הבולטות לחיבור לאינטרנט עבור דיירי בתים כפריים רבים, עם זאת, האיטיות המובנית וההכרח הגובר של האינטרנט גרמו לרבים לשקול מחדש. כעת הם מחפשים אינטרנט לווייני. כמו בכל חיבור לאינטרנט, ישנם מספר שליליות כמו גם חיוביות לשירות זה. הנה מבט על היתרונות והחסרונות של פס רחב לווייני.

הרמאים

מגבלת הורדה/מכסה רוחב פס: יש כמה חברות אינטרנט לווייניות שמגבילות כמה רוחב פס אתה יכול להשתמש. משמעות הדבר היא שאם אתה מתכנן להוריד כמות גדולה של קבצי מדיה, ייתכן שחלק מחברות האינטרנט לווייניות לא יהיו ההימור הטוב ביותר שלך. עם זאת, עם זאת, תוכל להוריד הרבה יותר ממה שהיית עושה באמצעות חיוג פשוט בגלל המהירות.

חביון רשת: מכיוון שפס רחב לווייני כן מערב לוויינים ואלה מסתובבים אלפי קילומטרים מעל כדור הארץ, בחלל, יש בעיה שנקראת חביון. השהייה קשורה לפיגור הזמן שמתרחש מרגע שליחת האות מהמחשב שלך ועד לרגע שבו הוא נקלט ועובד על ידי הלוויין. עבור גיימרים ועבור אלה המשתמשים באינטרנט לשיחות ועידה בווידאו, אינטרנט לווייני עשוי להיות לא אידיאלי. גיימינג דורש ממספר שחקנים להגיב במהירות לפעולות של עמיתיהם, מה שהופך את הסנכרון והתקשורת לחיוניים. עם חביון של אפילו פחות משנייה, משחק רגיל מופרע. עם זאת, שוב, היו וממשיכים להיות שיפורים רבים עם חביון, ובקרוב זה יהיה זניח.

מזג אוויר: השירות יכול להיות מושפע מסופות כבדות. רוח וגשם עלולים לפגוע בביצועים באופן משמעותי, כפי שקורה בטלוויזיה בלוויין. עם זאת, שיפורים אחרונים בוצעו מכיוון שספקי לוויינים משתמשים בתדרים שונים שהם פחות מועדים או אפילו לא מושפעים מתנאי מזג האוויר; לפני שהאינטרנט לווייני השתמש בתדרי פס KU, זה משתנה כעת בהדרגה כשהטכנולוגיה ממשיכה להשתדרג.

המקצוענים

אינטרנט לווייני מהיר לאין שיעור מחיוג. למרות בעיות עם חביון ומזג אוויר, הוא מנצח בהרבה את החיוג מבחינת נוחות גישה, מהירות ואפילו סבירות. זה זמין גם בכל מקום שיש בו נוף לשמיים הדרומיים. וזה באמת בכל מקום בעולם. אינטרנט לווייני ניתן להשיג בג'ונגל האמזונס, במדבר המונגולי, ואפילו על פסגת הר האוורסט. נוכחותו בכל מקום פירושה שמי שחי באזורים מרוחקים יותר לא צריך להישאר נעול מהטכנולוגיות העדכניות ביותר. מה שכן, שיפורים בטכנולוגיה פירושם שבקרוב זמן האחזור ומזג האוויר אפילו לא יהיו בעיות.Source by Moira Jansen

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved