אינטרנט בחיוג – יתרונות וחסרונות

/
/
/
31 Views

שירות אינטרנט בחיוג

חיוג היא אפשרות הגישה הזולה ביותר לאינטרנט, ועשויה לשרת את הצרכים שלך אם אתה רק צריך גישה קלה עד בינונית לאינטרנט. חיוג הוא גם נהדר אם אתה נוסע כי בניגוד לרוב תוכניות הפס הרחב אתה יכול להשתמש בו כמעט בכל מקום. אני משתמש גם ב-ISP של כבלים מהירים ביתיים וגם בשירות אינטרנט בחיוג בעלות נמוכה לזמנים שבהם אני רחוק מהבית.

היתרונות של אינטרנט בחיוג

  • לא יקר – הרבה תוכניות שירותי אינטרנט בחיוג ללא הגבלה של ISP ברחבי הארץ הן מתחת ל-$10 לחודש.
  • נייד – אתה יכול להשתמש בשירות האינטרנט בחיוג בכל מקום שבו יש שקע טלפון זמין.
  • קַל – אין חומרה מיוחדת לקנות, להגדיר או לתחזק.

הערה: למרות שרוב ספקיות האינטרנט החיוגיות מפרסמות חיוג ללא הגבלה, זמן החיבור המקסימלי לאינטרנט מוגבל בדרך כלל ל-300 שעות בחודש, מה שמגיע לכ-10 שעות שימוש בכל יום בחודש. אם אתה צריך יותר זמן חיבור לאינטרנט מזה, עליך לשקול ברצינות תוכנית DSL בפס רחב או תוכנית אינטרנט בכבלים במהירות גבוהה.

החסרונות של חיוג לאינטרנט

  • לְהַאֵט – לא מתאים להזרמת אודיו או צפייה בווידאו מולטימדיה.
  • חייב להתחבר – עליך לחייג לשירות ספקיות האינטרנט כדי לגשת לאינטרנט.
  • ניתוקים – אם חיבור האינטרנט שלך אינו פעיל למשך תקופה, רוב ספקי האינטרנט ינתקו אותך.
  • קושר טלפון – קו הטלפון שלך יהיה תפוס בזמן חיבור ללא מודם בהמתנה.

האם אני יכול להשתמש בטלפון שלי בזמן שאני מחובר?

אם יש לך רק קו טלפון אחד אז אתה לא יכול לחייג או לקבל הודעות נכנסות בזמן שאתה מחובר לאינטרנט אלא אם כן יש לך מודם V.92 עם תוכנת "מודם בהמתנה".

מהו המודם בהמתנה?

Modem-On-Hold היא טכנולוגיית מודם V.92 חדשה המאפשרת לבצע ולקבל שיחות טלפון תוך כדי חיבור לאינטרנט. רוב ספקיות האינטרנט החיוג תומכות ב"מודם בהמתנה". תזדקק לשירות שיחה ממתינה מחברת הטלפון שלך ותוכנת Modem-On-Hold תואמת. היית צריך לקבל תוכנה כגון "NetWaiting" או "MOH" עם המודם v.92 שלך, אבל אם לא, תצטרך להוריד אותה מאתר האינטרנט של יצרן המודם שלך.

מהו חיוג מואץ?

רוב ספקי שירותי האינטרנט מציעים מאיץ אינטרנט בחיוג. בעיקרון שירות החיוג המואץ מורכב מתוכנת דחיסה ושמירה במטמון מתקדמת שהורדת מספק האינטרנט שלך ומותקנת במחשב שלך. התוכנה המיוחדת הזו מפחיתה באופן דרסטי את כמות הנתונים שיש לשלוח דרך קווי הטלפון למודם המחשב שלך. למרות שאתה אמור לראות שיפור מיידי בביצועים, הפשרה היא שאיכות התמונה הגרפית מופחתת במקצת. תוכנת המאיץ ניתנת לרוב להגדרה כדי לאפשר לך להתאים אישית את יחס הדחיסה והגדרות אחרות.

כיצד אוכל לבחור את ספק שירותי החיוג הטוב ביותר?

אני אישית הייתי בוחר בספק אינטרנט ותיק שיש לו רקורד מוכח ומספק מספרי גישה מקומיים V.92 ברחבי ארה"ב וקנדה רבים. כדי להימנע מחיובי טלפון למרחקים ארוכים, עליך לוודא שכל ספק שירותי אינטרנט פוטנציאלי בחיוג מספק מספרי חיוג מקומיים לאזור שלך. השווה בין ספקי אינטרנט בעלות חיוג נמוכה ובחר באחד שעונה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלך והוא במסגרת התקציב החודשי שלך.Source by Dan Karas

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved