איך קנון משנה צילום עם יחידות העברה אלחוטיות חדשות

/
/
/
21 Views

קנון הודיעה לאחרונה שהם משחררים שלושה משדרי קבצים אלחוטיים חדשים (WFT) שיעניקו לצלמים מקצועיים יכולת נוספת לייעל את תהליך זרימת העבודה שלהם על ידי סיוע להעלות ולשתף את עבודתם ברחבי העולם תוך שניות מרגע צילום התמונה. יחידות ההעברה האלחוטית החדשות הללו מקלות על צלמים להתחבר לרשתות Wi-Fi או LAN בלחיצת כפתור פשוטה. צלמים מתלהבים מהקפיצה החדשה הזו בטכנולוגיה שתאפשר לצלמים ברחבי העולם להאיץ את תהליך הורדת התמונות שלהם, העברת קבצים ועוד הרבה יותר. שלושת דגמי ה-WTF החדשים הראשונים אמורים ללוות את שלושת הדגמים המובילים של מצלמות SLR דיגיטליות שמציעה קנון: ה-WFF-E2 II A עבור ה-1D Mark IV, ה-WFT-E4 IIA עבור ה-5D Mark II, וה-WFT-EF A עבור ה-7D.

כל דגמי ה-WFT הראשונים הללו מעניקים לצלמים את היכולת הייחודית לירות 10 מצלמות שונות בו-זמנית עם תכונת קישור המצלמה הכלולה. בעוד שלרוב אנשי המקצוע אין 10 ממכשירי DSLR מתקדמים אלה יושבים בסביבה, לרבים מהם יש שניים, והאפשרויות עם שניים בלבד מדהימות. תחשוב על זה: נשיקת חתונה נמשכת רק כמה שניות קצרות, וצלם בודד לא יכול להגיע למספר זוויות, מרחקים או אפילו צמצמים בפרק הזמן הקטן הזה. עם זאת, עם התכונה WFT Camera Linking הם יכולים בקלות להגדיר שתי מצלמות באזורים שונים לחלוטין וללכוד תמונות ייחודיות כפי שלא ניתן היה בעבר – לפחות כאשר מצלמים לבד.

יחידות אלה משתלבות גם עם Bluetooth GPS או התקני GPS חוטיים כדי לאפשר לצלמי עיתונות או אפילו לצלמי חיות בר לתייג גיאוגרפית את התמונות שלהם. צלמי אירועים יוכלו לשלוח את התמונות שלהם באופן מיידי לאחסון או להדפסה, או אפילו לקבל עדכון חי של התמונות שלהם על מסך הקרנה באירוע. האפשרויות אינסופיות!

"עולם ההיי-טק של הצילום הדיגיטלי הציג לצלמים מקצועיים שיטות חדשות ללכידת תמונה והפצה, ייעול זרימות עבודה ומתן מסירה דיגיטלית מרחבי חדר, או מכל העולם. רמת החיבור והשליטה שמציעות יחידות ה-WFT החדשות שלנו. יחד עם קלות השימוש המשופרת שלהם ישנו את השיטות והמהירות שבהן אנשי מקצוע מספקים תמונות ומנהלים עסקים", אמר יויצ'י אישיזוקה, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, Consumer Imaging Group, Canon USA

רק חלק מהתכונות של משדרי הקבצים האלחוטיים החדשים הללו הם:

תאימות לרשתות אלחוטיות 802.11a/b/g כך שבטוח שתוכל להתחבר לאיזו רשת אלחוטית זמינה. טכנולוגיית ה-Wi-Fi Protected Setup הכלולה ביחידות אלו מאפשרת לצלמים שאין להם ידע חזק ברשת לעבוד איתם בקלות. מצב FTP ומצב שרת מאפשרים לצלמים לגלוש במצלמה מחוברת כמו בכונן קשיח של מחשב, להוריד או להעלות קבצים במהירות. הוא תומך בעד שלושה משתמשי גלישה בו-זמנית. מצב EOS Utility נותן שליטה מלאה בצילום מרחוק עם צפייה חיה, כלומר צלם יכול להגדיר את המצלמה, לצפות ולצלם את כל מה שהוא רואה מרחוק מהמחשב. כפי שהוזכר לעיל, פונקציית קישור המצלמה מאפשרת להפעיל עד 10 מצלמות תואמות בו-זמנית, גם כשהן ממוקמות רחוק זו מזו. כפי שאתה יכול לראות, יחידות ה-WFT החדשות הללו משנות את הדרך שבה צלמים עובדים, ואנחנו נרגשים לראות כמה רחוק תוביל אותנו הטכנולוגיה הזו.Source by Chelsea McGuire

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved