איך להשיג חיבור לאינטרנט בכל מקום

/
/
/
31 Views

לרוב האנשים יש את המחשבה שאתה צריך להיות בבית, במשרד או בבית קפה. זה פשוט לא המקרה.

אנשים משתמשים באות הנתונים שמגיעים ממגדלי טלפון במשך שנים כדי לגשת לאינטרנט. זה מאפשר לכל אחד, בכל מקום, לגשת לאינטרנט כל עוד הוא נמצא במקום שהטלפון הסלולרי שלו יכול לקלוט אות. בארצות הברית האותות הנפוצים ביותר בשימוש הם EV-DO (השייכים לפרוטוקול CDMA) ו-HSDPA (פרוטוקול HSPA), המתאימים למשפחת ה-3G.

EV-DO, ראשי תיבות של Evolution Data Optimized, יטפל ברוחב פס של 1.25MHz, אשר ישלח מנות נתונים במהירות של 2.4 Mbit/s במהירות המרבית שלו. HSDPA תומך במספר מהירויות שונות של קישור למטה, כגון 1.8, 3.6, 7.2 ו-14.4 Mbit/s, תלוי באיזו עיר אתה גר. באופן מוזר, למרות שרוב האנשים רואים את Apple iPhone כאחד מטלפונים הנתונים המתקדמים ביותר בהם בשוק, הגרסה הנוכחית מקבלת את האות EDGE, חבר במשפחת 2G הוותיקה והאיטית יותר בדרך כלל.

כדי לקבל גישה לרשתות נתונים אלה תצטרך לקבל תוכנית נתונים מספקי סלולר כגון Verizon או Sprint ותפעיל לך תשלום חודשי. אם אתה מקבל את האותות האלה בטלפון חכם, סביר להניח שתשלם איפשהו בין $15 ל-$25 בערך. אם אתה רוצה להשתמש באות הזה במחשב נייד, הספק שלך ייתן לך כרטיס PCMCIA, כרטיס ExpressCard או מודול USB כדי לקבל את האות שלהם, וזה כנראה יפעיל אותך איפשהו בטווח של 60-80 דולר לחודש.

יש דרך לשלם את הטווח הזה של $60-80 דולר לחודש ולשתף את חיבור הנתונים שלך עם אחרים. ישנם נתבים אלחוטיים (המכונים לעתים קרובות נתבי 3G, נתבים ניידים או נתבים סלולריים) בחוץ המאפשרים לך להכניס פנימה כרטיס PCMCIA, ExpressCard או מקלט USB. לאחר מכן, הנתב מתרגם את האות הזה לאות Wifi (802.11) שתוכל לשתף עם אחרים. אתה יכול לקחת צוות עסקי לנסיעת עסקים ולהימנע מדמי מלון יקרים גם עבור גישה לאינטרנט.

כל עוד לכולם יש wifi במחשב הנייד, הם יוכלו להתחבר באופן מיידי לנתב. לרוע המזל, מכיוון שלטכנולוגיית הנתונים הניידים עדיין יש רוחב פס נמוך יותר ממה שאתה רגיל אליו ממודם כבלים או קו T1, כמות האנשים שיכולה להתחבר לאחד מהנתבים הללו מוגבלת. אתה כנראה רוצה לשמור את זה בסביבות 3 או 4 אנשים.Source by Cameron Postelwait

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.ecannet.com All Rights Reserved