אייפון אפל הנפלא

/
/
/
44 Views

האם אתה עדיין מחפש גאדג'ט חדשני ביותר שבו אתה משתמש בו כטלפון נייד ואם אתה משועמם, אתה יכול להשתמש בו כגאדג'ט בידור? כפי שציפינו וציפינו, האייפון של אפל נותן לך את כל התכונות הנפלאות האלה שנראה רק כיד הדמיון. אם אתה חושב שרק סוגים עבים של טלפונים יכולים לתמוך בתכונות האלה, תתפלאו כי לאייפון של אפל יש עיצוב דק אותו תוכלו להכניס לכיס שלכם ללא התמונה המתנפחת מכיסכם ומעוצב עם מסך מגע יפהפה שבו הוא מציג את כל סרטונים ותמונות מאוחסנים. אנשים עשויים לחוות משהו שונה לאחר שהם השתמשו בטלפון בפעם הראשונה מכיוון שכל הפקדים והלחצנים כגון ניווט, חיוג והקלדת הודעות נעשים כולם על מסך המגע. ה-Apple iPhone הוא שלושה מכשירים באחד: טלפון נייד, אייפוד עם מסך רחב ומכשיר תקשורת אינטרנט. עכשיו זה סוף סוף מציאות, טלפון עם נגן מדיה, מצלמה ויכולת אינטרנט הכל ביחד.

תכונות של אפל אייפון

כמה מהתכונות הנהדרות של Apple iPhone כוללות דואר אלקטרוני, רמקול, דפדפן אינטרנט של Safari, מצלמת סטילס, תמיכה טלפונית עולמית ב-quad band, יכולת Wi-Fi, Bluetooth סטריאו ועוד הרבה יותר. כאשר ה-Apple iPhone הוצג לראשונה לשוק, הקיבולת המרבית של הנתונים שהוא יכול לאחסן היא 8GB. אבל כעת, אפל שחררה כעת יכולות זיכרון שונות שיתאימו לצרכים שלך.

תבחין כי לאייפון אפל יש רק בקרת חומרה אחת, מקש הבית, והוא נשלט על ידי מסך המגע הגדול בגודל 3.5 אינץ'. תכונות הטלפון אינן מוגבלות על ידי מכשיר אייפוד ונגן וידאו, מצלמת סטילס של 2 מגה פיקסל, דפדפן אינטרנט, אך הוא תומך גם במפות גוגל המפורסמות. ייתכן שלמשתמשים תהיה חוויה נהדרת מכיוון שהם יכולים לעיין בכל השירים, האמנים והאלבומים בהינף אצבע בלבד. תכונה מגניבה נוספת של הטלפון הזה היא הצגת גרפיקה של אלבום.

בגלל יכולת מסך המגע, משתמשים יכולים לבצע שיחה מספר הטלפונים, יומן שיחות, רשימת מועדפים פשוט על ידי נגיעה בו מהמסך. אם יש לך אנשי קשר שנשמרו ב-PC, Mac או מכשיר אינטרנט, תוכל לסנכרן אוטומטית את כל אנשי הקשר האלה עם Apple iPhone שלך. משתמשים יכולים גם לבחור ולהאזין להודעות הדואר הקולי שלהם בכל סדר שהם רוצים, בדיוק כמו דואר אלקטרוני. שיחות ועידה קלות יותר כעת עם פונקציית שיחת המיזוג של הגאדג'ט הנפלא הזה.

כמובן, הטלפון הנייד לא יהיה שלם אם אינך יכול לשלוח SMS. אם תשלח הודעות טקסט, לאייפון יש מילת מפתח חיזוי רכה QWERTY המתקנת אוטומטית שגיאות איות בהודעת הטקסט שלך.

עכשיו כמה מהתכונות הנהדרות מונחות, עכשיו אתה יכול להפסיק לתהות מדוע אנשים רוצים לקבל אחד מהאייפון החדש של אפל. ורשימת התכונות לא נעצרה, תוכלו לדעת יותר לאחר קבלת הגאדג'ט הנפלא הזה על ידכם.Source by Jim Baltico

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.ecannet.com All Rights Reserved